

Dax Automatische Dispenser
Niet op voorraad
Onze Leveringsmethodes:
Afhalen in de apotheek of aan de automaat
Levering aan huis
Lees meer over Indicatie , Eigenschappen , Gebruik en Gegevens .
De automatische DAX dispenser bevordert een optimale handhygiëne.De dispenser is zo gemaakt dat uw handen bij het gebruik niet in contact komen met de dispenser, wat de verspreiding van besmettingen voorkomt en een optimaal hygiënisch gebruik mogelijk maakt.
De levensduur van de dispenser bedraagt 250.000pompbeurten of langer dan tien jaar. De batterij moet eenmaal per jaar worden vervangen of per 10.000 pompbeurten. De dispenserbehuizing kan worden afgewassen bij een temperatuur van 90°C, gedurende drie minuten.
zeep : cnk 2654929 of cnk 3116530
De automatische dispenser kan overal worden gebruikt waar het dagelijkse werk een goede handhygiëne vereist. De dispenser is een hulpmiddel in de gezondheids- en ziekenzorg, alsook in de tandheelkunde, kinderopvang en dierenklinieken.
CNK | 2654911 |
---|---|
Organisaties | Dialex Biomedica |
Merken | Dax |
Breedte | 129 mm |
Lengte | 287 mm |
Diepte | 134 mm |
Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |